Salon optyczny Żywiec

Strona Główna

Wzrok.... dar który doceniamy gdy zaczyna zawodzić

Powyższe słowa zainspirowały nas do stworzenia dla Was przyjaznego salonu optycznego. Działalność salonu optycznego Oko w Oko rozpoczęła się w lutym tego roku, ale pomysł na niego dorastał w nas przez lata. Wierzymy, że okulary to coś więcej niż oprawki i szkła. To Twój styl Twoja wizytówka Twój filtr przez który patrzysz na świat. Idealnie dopasowane okulary to takie, o których istnieniu przypominają Ci zachwyceni znajomi i ...lustro.

Salon Oko w Oko specjalizuje się przede wszystkim w indywidualnym doborze soczewek okularowych do dopasowanej wcześniej oprawy. Nie sztuką jest sprzedać produkt tylko pod względem wizualnym. Najważniejsze dla naszego zespołu jest to aby walory estetyczne szły w parze z odpowiednim doborem szkieł. Każdego Klienta obsługujemy w sposób indywidualny, oferując pomoc, dzieląc się wiedzą oraz poświęcając tyle czasu ile potrzebuje.

W naszym salonie oferujemy państwu profesjonalne badanie optometryczne oraz okulistyczne. Działamy we współpracy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami w tej dziedzinie. Cenimy Państwa czas, dlatego wizyty obsługiwane są na bieżąco bez długich terminów. Zapewniamy gwarancję naszych usług i produktów.

Za cel stawiamy sobie profesjonalną i kompleksową obsługę. W naszym salonie posługujemy się sprzętem najwyższej jakości, dzięki któremu mają Państwo pewność precyzyjnego i solidnego wykonania okularów. Zarówno soczewki okularowe jak i oprawy dystrybuowane w naszym salonie pochodzą od renomowanych polskich i zagranicznych dostawców.

Serdecznie zapraszamy

Optyk Łodygowice

Wzrok – Dar który doceniasz, gdy zaczyna zawodzić

Optyk poleca

Co warto wiedzieć o okularach i soczewkach?

Okulary korekcyjne

Okulary korekcyjne to wyrób medyczny indywidualnie dopasowany do każdego użytkownika. Wśród bogatej oferty soczewek okularowych znajdą Państwo te, które sprawdzą się podczas pracy czy codziennego życia. Co ważne należy zawsze pamiętać by okulary korekcyjne kupować u optyka po wcześniejszym badaniu wzroku.

Soczewki okularowe

Soczewki okularowe to baza okularów korekcyjnych. Wraz z dobrze dobraną oprawą okularową tworzą niezbędne narzędzie do codziennego użytku. Soczewki okularowe utrzymują zdrowy wzrok na dłużej. Pomagają poprawić widzenie na każdą odległość. Nawet w trudnych korekcjach wzroku sprawiają że okulary mogą nadal wyglądać estetycznie.

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne to ochrona wzroku przez cały rok. Te które zalecamy powinny zdecydowanie posiadać filtry UVA i UVB oraz polaryzację. Okulary przeciwsłoneczne są niezbędne również dla kierowców i osób po zabiegach np.zaćmy. Okulary przeciwsłoneczne są także stylowym dodatkiem modowym i nie powinno ich zabraknąć w naszej garderobie.

Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe są alternatywą do noszenia okularów. Na bogatym rynku tego produktu możemy znaleźć odpowiednie dla siebie. Soczewki kontaktowe są w pełni bezpieczne dla naszych oczu. Niezastąpione podczas uprawiania sportu lub innych aktywności fizycznych.Nie ograniczają widzenia.Należy jednak pamiętać by dobierać je u optometrysty po wcześniejszym badaniu.

Okulary sportowe

Okulary sportowe to nie tylko znane nam okulary przeciwsłoneczne. Dla osób stosujących na co dzień okulary korekcyjne powstała możliwość wykonania okularów dedykowanych danej dziedzinie sportu. Wykonujemy okulary do pływania, słoneczne z korekcją czy np. gogle narciarskie. Okulary sportowe sprawdzą się również u dzieci, które nie mogą jeszcze stosować soczewek i osób na nie uczulonych.

Akcesoria i pomoce optyczne

Wśród całej gamy akcesoriów dla osób noszących okulary korekcyjne czy przeciwsłoneczne oraz soczewki kontaktowe znajdziemy płyny do soczewek i okularów, ściereczki z mikrofibry, łańcuszki, czy etui. Dla użytkowników soczewek kontaktowych oferujemy atrakcyjne pakiety startowe. Oferujemy również profesjonalną i ekspresową naprawę nawet trudnych uszkodzeń okularów.

Są chwile, w których wzrok mówi wszystko.

Aktualności i promocje

Co nowego u nas?

Okulary korekcyjne

Nie masz pomysłu na prezent? Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy możliwość zakupu vouchera upominkowego, który będzie doskonałą alternatywą dotychczasowych prezentów. Vouchery zaopatrzone są w kwotę sami Państwo ustalacie.

Uwaga promocja soczewek progresywnych renomowanej firmy JZO i PRIME VISIO Polska.W naszym Salonie Optycznym znajdziecie Państwo szeroki wybór soczewek progresywnych na każdą odległość.

Czas na wzrok

Sięgnij po szkła progresywne JZO. Mądry wybór w dobrej cenie. To już kolejna odsłona akcji informacyjnej. Organizowana z myślą o osobach 40+, które zauważyły, że ich wzrok zaczął pogarszać się z wiekiem.

Keep calm and get new glasses.

Firmy z którymi współpracujemy

Bogata oferta wielu cenionych marek.

Oczy są zwierciadłem duszy.

Zaufali nam

Opinie na temat naszego salonu

Patrz na życie przez różowe okulary.

Responsive Design
Valid XHTML | Valid CSS | Designed by Damian Suchonek | interstrony.net
strzałka do góry