Salon optyczny Żywiec

Akcesoria do okularów i soczewek

Chemax 3

Chemax 3

Chemax 3 zalecany jest do okularów z powłokami antyrefleksyjnymi. Można go stosować do wszystkich rodzajów soczewek optycznych jak również do obiektywów kamer, aparatów fotograficznych, lunet.

Chemax 2

Chemax 2

Chemax 2 zalecany jest do czyszczenia okularów chroni je również przed nadmiernym zaparowaniem. Specjalna mikropowłoka pozostająca na powierzchni soczewek ma zdolność absorbowania nadmiaru wody.

Chemax 1

Chemax 1

Chemax 1 To uniwersalny płyn do czyszcenia zarówno okularów korekcyjnych jak i przeciwsłonecznych. Czyści i dezynfekuje nie pozostawiajac smug.

Obturator

Obturator

Obturator ma zastosowanie przy leczeniu zeza u dzieci, niedowidzenia i podwójnego widzenia. Lekki, bezpieczny i łatwy w użytkowaniu. Nie niszczy okularów.

Podróżny zestaw do transportu soczewek kontaktowych

Podróżny zestaw do transportu soczewek kontaktowych

Opakowanie zawiera lusterko, pojemnik na soczewki i pojemnik na płyn. W zestawie jest wygodna penseta i przyssawka do zdejmowania soczewek.

Łańcuszki i sznureczki

Łańcuszki i sznureczki

Łańcuszki i sznureczki do okularów z wygodnymi i wytrzymałymi sylikonowymi zaciskami.

Ściereczki do pielęgnacji soczewek okularowych

Ściereczki do pielęgnacji soczewek okularowych

Ściereczki służą do pielęgnacji wszystkich soczewek okularowych, wykonane ze specjalnego mikrowłókna posiadaja właściwości antystatyczne. Ściereczki nadaja się również do czyszczenia wszelkiego rodzaju monitorów ciekłokrystalicznych, obiektywów aparatów fotograficznych i soczewek sprzętu optycznego.

Nakładki przeciwsłoneczne

Nakładki przeciwsłoneczne

Nakładki przeciwsłoneczne na okulary korekcyjne z polaryzacja i filtrem UV. Wygodna alternatywa okularów przeciwsłonecznych z korekcją. Do wyboru różne barwienia.

Optyk Łodygowice
Strona Główna / Optyk poleca / Akcesoria do okularów i soczewek
powrót
Responsive Design
Valid XHTML | Valid CSS | Designed by Damian Suchonek | interstrony.net
strzałka do góry